عضویت طلایی

اعضای طلایی می‌توانند روزانه به مقالات و مطالب انحصاری و با ارزشی دسترسی داشته باشند که به سهامدارن کمک می کند تا در انتحاب سهام برتر شرکت ها بهتر عمل کنند.هر روز فرا خور شرایط بازار بورس و آتی سکه مطالب  جدید به بخش طلایی اضافه می‌شود

مزایای عضویت طلایی

۱-دسترسی به انواع تحلیل های ارایه شده در سایت(سهام شرکت ها،انس طلا،دلار و…)

۲-برخورداری از تخفیفات جهت شرکت در کلاس های آموزشی

۳-دسترسی به آخرین اخبار و شایعات بازار درخصوص سهام شرکت ها و بازار بورس و آتی سکه

۴-برخورداری از تخفیفات شرکت در سمینارها و کنفرانس ها

۵-مطالب و مقالات صوتی بصورت MP3

  • مطالب صوتی بصورت فایل‌های MP3 قایل دانلود در اختیار اعضای طلایی قرار می‌گیرد. مقالات منتخب سایت و همچنین مطالب آموزشی انحصاری برای این بخش تهیه می‌شوند. مطالب معمولا حدود ۵ دقیقه هستند و می‌توانید هنگام رفت‌و‌آمد و با استفاده از پخش اتومبیل یا موبایل خود به این مطالب گوش فرا دهید.

۶-مطالب نوشتاری PDF

  • نکات و استرات در قالب فایل pdf ارائه خواهند شد. این فایل‌ها طوری طراحی شده‌اند که با پرینتر بر کاغذ A4 چاپ شوند و مورد استفاده قرار گیرند. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

۷-مقالات اختصاصی

  • این مقالات معمولا از جدیدترین مجلات و مقالات خارجی تهیه و ترجمه می‌شوند. مطالب تا حد ممکن بومی سازی می‌شوند تا قابل استفاده در شرایط بازار کنونی خودمان باشد. معیار انتخاب مقالات کاربردی بودن مطالب و یا معرفی شدن مفاهیم و ایده‌های جدید است، حتی اگر کاملا کاربردی نباشد.

۸-ترجمه بهترین مقالات خارجی

۹-مطالبی از محتویات کارگاه‌های‌ آموزشی و مقالات کاربردی جدید ارائه خواهد شد.

 

کپی مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.