سایت تالار بورس

نام‌نویسی برای این سایت

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 6 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


1- معامله در بازارهای سرمایه شامل بازارهای سهام، قراردادهای آتی و مشتقات مالی‌همواره با ریسک بالایی همراه بوده و لزوما برای همه سرمایه گذاران مناسب نمی باشد. به ویژه معاملات قراردادهای آتی به علت استفاده از اهرم معاملاتی می تواند منجر به از دست رفتن کل سرمایه و یا بخشی از آن شود. لذا توصیه می شود معامله گران با آگاهی کامل از ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک موجود در بازار و بر پایه دانش و تخصص خود نسبت به سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه اقدام کنند
2- وب سايت تالاربورس فقط جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارد و به هیچ عنوان بر اساس مطالب وب سايت خرید و فروش نفرمایید
3- در بخش نظرات ممکن است حاوی مطالب مختلف از افراد با نیات گوناگون باشد، لطفا مراقب معاملات خود در بازار باشید.سرمایه گذاران باید قبل از انجام معامله در بازارهای مالی اهداف سرمایه گذاری،‌ میل به ریسک پذیری و میزان تجربه خود را بررسی کرده و ضمن آگاهی و پذیرش ریسک های معاملات، صرفا سرمایه ای را در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنند که جنبه حیاتی و ضروری برای ایشان نداشته باشد
4- سايت تالاربورس فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و همچنین خرید و فروش سهام، قرارداد آتی،‌ Gold و دیگر محصولات مالی را به هیچ کس توصیه یا پیشنهاد نمی نمايد. تحلیل های ارائه شده ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و با توجه به ماهیت کلی بازار هیچ زمانی نمی توان صحت و درستی چنین تحلیل هایی را تضمین کرد. همچنین این تحلیل ها با توجه به تغییر شرایط بازار در معرض تغییر قرار دارند. نتایج موفقیت آمیز تحلیل ها در گذشته لزوما به معنی نتایج موفقیت آمیز در آینده نمی باشد.
5- مسئولیت معامله با تحلیل ها صرفا بر عهده خود شخص بوده و سايت تالاربورس از هر گونه برداشت و تصمیم گیری و یا انجام معاملات سرمایه گذاران بر اساس تحلیل های این سایت که منجر به ضررهای مستقیم یا غیر مستقیم گردد، سلب مسئولیت می نماید.
6- تحلیل های ارائه شده توسط این سايت به هیچ عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه جهت انجام معاملات تلقی نمی گردد.نخست دانش و دوم تجربه خود را در بازاربالا ببرید و نهایتا در صورت آمادگی کامل با حداقل سرمایه در این بازار مشغول شوید. بدون آموزش و بررسی توسط خودتان وارد هیچ بازاری نشوید. مسئولیت سرمایه گذاری با خودتان است، پس خوب بررسی کنید
7- سايت تالار بورس هيچگونه مسئوليتي را در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر سوء رفتار ایشان و یا افشاء شناسه كاربري و کلمه عبور نمی پذیرد.
8- سايت تالاربورس نسبت به تجديد نظر و يا کنترل تمامي مطالب و پيام‌هاي ارسالي نه مي‌تواند و نه اقدامي را صورت خواهد داد. با اين وجود اين حق را براي خود محفوظ مي‌دارد تا نسبت به اصلاح و يا جابجايي مطالب و يا قسمتهاي مختلف در هر زمان که صلاح بداند اقدام نمايد.
9- اين سايت هيچ‌گونه تأييدي نسبت به محتوا و مطالب سايت‌هاي ديگر که به آنها (و يا از آنها) پيوندي داده شده باشد نداشته و مسئوليتي را از اين بابت نمي‌پذيرد. پيوندهاي مذکور تنها جهت تسريع کاربري و راحتي شما صورت گرفته و ريسک و خطر استفاده از مطالب و محتواي اين سايت‌ها تنها به عهده‌ي کاربران خواهد بود.
10- حتی الامکان سعی گردیده منابع اطلاعاتی معتبر و مرتبط انتخاب گردند لیکن امکان دارد اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس های موجود يا ارائه شده در سايت در مواردي غير دقيق يا دارای خطاهای نگارشی باشد. سایت تالاربورس مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت.
11- کاربران گرامی این اطمينان را می دهند که از سایت حاضر برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه می باشد، استفاده نخواهند کرد. هرگونه استفاده از سایت و نرم افزارهای مرتبطه که باعث آسيب و یا اختلال شود و یا هرگونه تلاش در جهت دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا و به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته و یا جزو اطلاعات محرمانه و تجاری محسوب می گردد ممنوع بوده و نتایج قانونی و زیانهای ناشی از آن بر عهده فرد خاطی خواهد بود.
12- تنها مرجع رسمی ارتباط با کاربران وب سایت رسمی با نام http://www.talarebors.ir و اطلاعات ذکر شده در بخش “تماس با ما” آن می باشد.خواهشمند است هرگونه تماس از مسیرهای دیگر را سریعا به مديريت سايت اطلاع داده تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود.
13- کلیه کاربران پس از ثبت نام و دریافت اطلاعات مورد نیاز می توانند در چهارچوب قوانین تعریف شده این سایت از محصولات وخدمات آن استفاده کنند.
14- پسورد یا کلمه عبور جزو خصوصی ترین اطلاعات کاربری می باشد. از طریق آن کاربران توانایی سفارش محصولات، دستور توقف و یا شروع خدمات و دسترسی به اطلاعات شخصی خود را دارند لذا تلاش در جهت حفظ پسورد و جلوگیری از سوء استفاده از آن بر عهده شخص کاربر می باشد. در حفظ و نگهداری پسورد خود کوشا باشید آن را در اختیار افراد غیر قرار نداده و هراز گاهی آن را تغییر دهید. سايت تالاربورس هیچگونه مسئولیتی ناشی از سهل انگاری در استفاده از کلمه عبور را نداشته و عواقب مادی و معنوي سوء استفاده از آن بر عهده شخص کاربر می باشد.

ثبت نام با شبکه های اجتماعیتأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


→ بازگشت به سایت تالار بورس